O nas

Serwis pielegniarki.com.pl to nowe przedsięwzięcie dedykowane internautom zainteresowanym tematyką medyczną, w szczególności osobom wykonującym zawód pielęgniarki lub położnej. 

Podjęliśmy próbę stworzenia jednego serwisu, odpowiadającego na możliwie najwięcej potrzeb pielęgniarek i położnych. Oferujemy m.in.

- dostęp do informacji dla wybranej specjalności - a w nich: artykuły, filmy, animacje, opinie konsultanta, co warto czytać oraz informacje o stowarzyszeniach pacjentów - wszystko dla konkretnej specjalności

- przydatne w praktyce informacje prawne i legislacyjne, pakiet wskazanych ustaw i rozporządzeń

- informacje o towarzystwach pielęgniarskich  

- zbiór artykułów naukowych - wskazany dla studentów lub doktorantów, a może nie tylko ...

- przejrzysty kalendarz konferencji - co, gdzie, kiedy - dla wybranej specjalności

- kalkulatory medyczne

Postanowiliśmy ofiarować pielęgniarkom i położnym możliwość zamieszczenia swojej wizytówki na naszym portalu - wystarczy po zarejestrowaniu na portal kliknąć przycisk "edytuj konto" - podać dane, napisać coś o sobie, dodać zdjęcie, kontakt do siebie oraz zaznaczyć rodzaj wykonywanych usług. Dodanie wizytówki jest całkowicie dobrowolne. Wizytówka, raz dodana, pracuje na rzecz konkretnej specjalistki nieodpłatnie, przez całą dobę. Wizytówka ukaże się w części "Szukam pielęgniarki". 

Wszystkie raporty demograficzne (nie tylko te omawiane na naszym portalu) mówią o starzeniu się polskiego społeczeństwa oraz o rosnącym zapotrzebowaniu na specjalistyczną i profesjonalną opiekę medyczną. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy część "Szukam pielęgniarki". Miejsce, gdzie po wpisaniu kodu pocztowego, miasta lub specjalności będzie możliwe znalezienie osoby, która dodała wizytówkę na portalu.

Pragniemy zapewnić naszym użytkownikom bezpieczną przestrzeń do merytorycznej wymiany poglądów zarówno poprzez opcję moderowanego komentowania treści, jak i dyskusji na naszym koncie facebookowym czy twitterowym.

Dbamy o psychiczne i emocjonalne dobro naszych czytelników, powstrzymując przed publikacją opinie i wpisy obrażające, wyśmiewające bądź znieważające innych uczestników przestrzeni publicznej oraz wirtualnej. 

Wierzymy w budowanie poświęconego profesjonalistom środowiska opartego na współpracy, pomagającego wzrastać zawodowo zarówno pielęgniarkom, jak i położnym. Dokładamy starań do ostrożnej selekcji artykułów bezstronnych, przekazujących przede wszystkim przydatne treści i informujących o aktualnej – bądź przewidywanej – sytuacji środowiska pielęgniarskiego i położniczego w Polsce. 

Serwis powstaje przy współpracy i konsultacji środowiska pielęgniarskiego oraz położniczego . 


Z poważaniem

Redakcja Portalu pielegniarki.com.pl

redakcja@pielegniarki.com.pl

button
close
SPECJALNOŚCI