2020-05-13Pielęgniarstwo ogólnePielęgniarstwo chirurgicznePielęgniarstwo internistycznePielęgniarstwo diabetologicznePielęgniarstwo pediatrycznePielęgniarstwo kardiologicznePielęgniarstwo psychiatrycznePielęgniarstwo neurologicznePielęgniarstwo rodzinnePielęgniarstwo opieki długoterminowejPielęgniarstwo ginekologicznePielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opiekiPielęgniarstwo onkologicznePielęgniarstwo operacyjnePielęgniarstwo opieki paliatywnejPielęgniarstwo ratunkowePielęgniarstwo transplantacyjnePielęgniarstwo środowiska nauczania i wychowaniaPielęgniarstwo neonatologicznePielęgniarstwo nefrologicznePielęgniarstwo epidemiologiczneOchrona zdrowia pracującychPołożnictwoOrganizacja i zarządzaniePielęgniarstwo geriatrycznePielęgniarstwo pulmonologiczne

Konkurs dla pielęgniarek i położnych na pomysły wykorzystania technologii dla służby zdrowia w celu usprawnienia opieki nad pacjentem

Firma Zebra Technologies nagradza pielęgniarki i pielęgniarzy oraz osoby uczące się tego zawodu za najlepsze pomysły wykorzystania technologii dla służby zdrowia w celu usprawnienia opieki nad pacjentem

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), innowator oferujący rozwiązania klasy korporacyjnej i umożliwiający, wraz ze swoimi partnerami, uzyskanie przez firmy przewagi nad konkurencją, w ramach świętowania Roku Pielęgniarki i Położnej, zaprasza  pielęgniarki i pielęgniarzy oraz studentów pielęgniarstwa na całym świecie do podzielenia się pomysłami na wykorzystanie technologii w usprawnianiu opieki nad pacjentami. 
 
„Nadszedł czas, aby zakwestionować i usprawnić status quo w ochronie zdrowia” — powiedział Wayne Miller - Healthcare Director EMEA w firmie Zebra Technologies. „Pielęgniarki i pielęgniarze pracujący na pierwszej linii w opiece nad pacjentami, są idealnymi osobami do wskazania, jakie zmiany w technologii skierowanej do służby zdrowia mogą poprawić doświadczenie pacjenta. Ze względu na obciążenie ponad granice możliwości naszych systemów opieki zdrowotnej oraz lekarzy, nadszedł czas, żeby na nowo spojrzeć na tę kwestię i wywrzeć realny wpływ poprzez bezpieczniejszą i skuteczniejszą opiekę nad pacjentem".
 
Zachęcamy pielęgniarki, pielęgniarzy i studentów pielęgniarstwa na całym świecie do przedstawienia swoich pomysłów wykorzystania technologii w rozwiązaniu niektórych z największych współczesnych problemów w dziedzinie ochrony zdrowia. Zgłoszenia są przyjmowane w jednym z dwóch formatów – wideo (maksymalnie dwie minuty) i eseju (obejmującego maksymalnie 500 słów) – w których uczestnicy opiszą aktualne potrzeby opieki zdrowotnej wraz z pomysłem, w jaki sposób technologia może pomóc w ich realizacji. 
 
 [videobox]

Pięć zwycięskich zgłoszeń zostanie wybranych w oparciu o innowacyjne podejście i możliwe zastosowanie w dzisiejszym środowisku opieki zdrowotnej. Każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium w wysokości 1000 USD, do wykorzystania na uzyskanie dyplomu, dokształcenia, pożyczki studenckie czy naukę w szkole pielęgniarskiej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa we wtorek, 30 czerwca 2020 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w sierpniu 2020 r.
 
„Od łatwiejszego lokalizowania sprzętu w szpitalu po nowe usprawnienia, które pozwalają pielęgniarkom i pielęgniarzom spędzać więcej czasu przy łóżku pacjenta, żaden pomysł nie jest zbyt duży  ani ani zbyt mały w swojej skali” – dodał Miller. „Dziękujemy dzisiejszym bohaterom pierwszej linii – oraz tym, którzy jeszcze się szkolą – za wszystko, co robią, aby zapewnić nam bezpieczeństwo, i czekamy na ich pomysły, dzięki którym sektor opieki zdrowotnej będzie jeszcze bardziej bezpieczny, wydajny i skuteczny w przyszłości”.
 
Na naszej stronie internetowej można znaleźć więcej informacji o konkursie, m.in. sposób dostarczania propozycji, opcje językowe, tekst regulaminu konkursu oraz inne informacje.
 

 
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
 
W ramach obchodzonego Roku Pielęgniarki i Położnej firma Zebra Technologies zaprasza pielęgniarki, pielęgniarzy oraz studentów kierunków pielęgniarskich na całym świecie do prezentowania pomysłów na wykorzystanie technologii do usprawnienia opieki nad pacjentami.
Wybranych zostanie pięć najlepszych propozycji, a każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium naukowe w wysokości 1 tys. dolarów. 
Termin składania propozycji upływa 30.06.2020r., a informacje szczegółowe dostępne są tutaj.źródło: materiały prasowe
 

KOMENTARZE
Dodaj komentarz
Usługi i zabiegi
wszystkie
533
nik
25
epidemia
20
pandemia
14
szczepienia
13
wycofane z obrotu
13
raporty
12
gif
11
symulacja medyczna
11
kalendarz szczepień
10
lista refundacyjna
9
koronawirus
9
podwyżki
8
dokumentacja
7
projekty ustaw
6
wyroby medyczne
5
pielęgniarka poz
5
studia pielęgniarskie
5
studia
5
ustawa
4
uzależnienie
4
pielęgniarka szkolna
4
cukrzyca
4
alkoholizm
3
praca
3
młodzież
3
rozporządzenie
3
badania naukowe w pielęgniarstwie
3
projekt rozporządzenia
3
ratownictwo medyczne
3
SOR
3
recepty
3
stypendia
3
normy zatrudnienia
3
wynagrodzenie
3
pracodawca
3
pielęgniarka systemu
2
udar
2
prawo
2
żywienie
2
nfz
2
ból
2
politycy
2
reforma
2
młoda pielęgniarka
2
pielęgniarstwo
2
konkurs
2
poz
2
położna poz
2
strategia
2
prawa pacjenta
2
zdrowie publiczne
2
badania kliniczne
2
leki 75+
2
dzieci
2
braki leków
2
zdrowie psychiczne
2
urlop szkoleniowy
2
e-recepta
2
leki na cukrzycę
2
e-recepty
2
testy
2
system opieki
2
zdrowie psychiczne
1
apteki
1
karta pacjenta
1
transplantacja
1
rzecznik
1
egzamin
1
zakażenie
1
mammografia
1
rak piersi
1
geriatria
1
populacja
1
Polska
1
krew
1
przetaczanie krwi
1
krwiodawstwo
1
transfuzja
1
książka transuzji
1
działania niepożądane
1
powołanie
1
współuzależnienie
1
pielęgniarka anestezjologiczna
1
badanie serca
1
kardiologia
1
pielęgniarka kardiologiczna
1
badanie epidemiologiczne w pielęgniarstwie
1
deklaracja wyboru
1
program e-learningowy
1
stomatologia dziecięca
1
ciąża
1
instrumentariuszki
1
HIV
1
badania genetyczne
1
leczenie ran
1
starzenie się
1
standard
1
opieka okołoporodowa
1
niepełnosprawni
1
odra
1
WHO
1
zaburzenia słuchu
1
ankieta
1
program przesiewowy
1
e-zdrowie
1
mastektomia
1
rotawirus
1
zakażenie szpitalne
1
spotkania autorskie
1
depresja
1
badania sportowe
1
gruźlica
1
HPV
1
łuszczyca
1
choroby skóry
1
senior
1
gis
1
choroby serca
1
otyłość
1
programy edukacyjne
1
nowotwory krwi
1
karmienie piersią
1
polityka lekowa
1
implant ślimakowy
1
wstrzymane w obrocie
1
AIDS
1
udar mózgu
1
opinia prawna
1
dawca szpiku
1
uzależnienia
1
platforma
1
rejestracja
1
kampania
1
nadwaga
1
porada
1
metformina
1
realizacja zleceń
1
umowy elektroniczne
1
virus
1
przeszczepy
1
agresja
1
specjalizacja
1
program kształcenia
1
grypa
1
profilaktyka 40 plus
1
profilaktyka
1
informatyzacja
1
zabieg operacyjny
1
zalecenia
1
jeden etat
1
button
close
SPECJALNOŚCI